Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Подмяна на дънна платка

0 гласа
Добър ден. Старият ми лаптоп има нужда от подмяна на дънна платка. Тъй като и преди съм прибягвал до Вашите услуги и съм оставал доволен, бих желал отново да използвам услугите Ви.

Става въпрос за Acer Aspire 5536 (модел MS2265). Лаптопът е на близо 8 години и тъй като се използва само за сърфиране в Интернет и провеждане на разговори в Skype, то не бих искал да се слага най-скъпият и добър продукт, а просто такъв, който ще поддържа лаптопа работещ за още 1-2 години.

Предвид ситуацията и тъй като не съм наясно с материята за компонентите на лаптопите, бихте ли ме посъветвали коя дънна платка би била най-удачна за случаят? И следователно, каква би била приблизителната цена за дънна платка плюс услугата по подмяната й?

Благодаря Ви предварително за Вашето време.

Поздрави,
Борислав
попитан 2016 май 16 в Компоненти от Борислав

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Наличност на конектор/кабел между SATA (2.5'' HDD) и 20 пинов за дънна платка, лаптоп HP DV7.

Здравейте, Бих искал да попитам дали имате в наличност следната част за лаптоп HP Pavilion DV7 3080CA - става дума за кабел/конектор ... , какъв е срокът за доставка. Става дума за София. Благодаря

попитан 2017 май 22 в Компоненти от HP DV7 SATA to 20pin
0 гласа
0 отговори

Компоненти за Acer Aspire

Здравейте! Искам да попитам дали следните компоненти от вашия онлайн магазин са съвместими с лаптоп Acer Aspire V3-571G? ... Оптично устройство LG GTC0N SLIM DVD RW Благодаря предварително.

попитан 2017 януари 9 в Компоненти от didkamj
0 гласа
0 отговори

Искам да поръчам дънна платка от тях но във вашия сайт я няма? как може да се поръча към производителя.

Дънната платка искам да бъде със сокет 775 (Интел), да поддържа ДДР2 памет 800 мегахерца. 2 слота. Чипсета трябва да бъде ... ми предложите такава (чисто нова) на други производители, няма проблем.

попитан 2016 юли 18 в Компоненти от Kalin
0 гласа
0 отговори
...