Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Видео карта за настолен компютър

0 гласа
Здравейте бих искал да питам относно смяна на видео карта.Разполагам с процесорfx6100 6 core дъно gtgabyte 12gb ram ggr3 1600 и карта ati sapphire hf6570 1gb ggr3 и лиценцен 8.1 windows закупени от мост от представител в сливен и се интересувам от видео карта до 200 лева за по добра работа с 4к видео защото с сегашната на някои видео файлове няма проблем но на някой леко насича видеото а смятам че процесора става за 4к и проблема е в картата.И другият въпрос е относно рам паметта
Вчера добавих 4гб но ми излиза че имам 12 гб инсталирана памет но се използва 8гб дали значи че новите 4гб са неизползваеми и ще работи само на 8 .Предварително благодаря за отделеното време.
попитан 2016 юни 21 в Технически от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Десктоп компютър ASUS, Essentio CM6650 - Видео карта

Може ли малко повече информация за Видео картата на предлаганият от Вас Десктоп компютър ASUS, Essentio CM6650. Интересува ме по ... на GeForce GT430 1G Видеопамет:GDDR3 или GDDR5 Консумация: Watt

попитан 2014 май 11 в Компютри от анонимен
0 гласа
1 отговор

Подходящи ли са дънните платки на фирма "Supermicro" за настолен компютър от тип Workstation

Здравейте, става въпрос за това че от известно време правя малко проучване относно дънните платки. Разбрах че фирма " ... с качествено дъно, затова бих се радвал да получа отговор.

попитан 2015 септември 9 в Компоненти от анонимен
0 гласа
0 отговори

Съвет за ъпгрейд на настолен компютър

Здравейте, Решил съм в рамките на следващите 2 месеца да направя един сериозен ъпгрейд на настолният си компютър. Бих искал да ... в рамките на разумните цени. Много благодаря за всеки съвет

попитан 2015 май 6 в Компоненти от анонимен
0 гласа
1 отговор
...