Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Ремонт на Lumia 950 - дисплей плюс тъч

0 гласа
Здравейте,

Интересувам се дали извършвате ремонт на Lumia 950, пукнато стъкло което трябва да се смени. Предполагам не е само стъклото а в комплект с дисплея. Инетересувам се от цена, евентуално колко време ще отнеме, дали трябва да се плати някакво капаро. Ако трябва да се чака доставка на резервни части бих предпочел телефона да е в мен (тъй като работи) докато частите пристигнат и за това бих оставил капаро или цялата сума за ремонта.

Лек и успешен ден.
попитан 2016 юли 12 в Смартфони от Ангел Тасев

1 отговор

0 гласа
Здравейте,

Можете да се свържете със сервиза на тел.0700 144 11. Колегите ще ви обяснят как да изпратите телефона за диагностика.

Поздрави,
Екипът на MOST Computers
отговорени 2016 юли 18 от анонимен

Подобни въпроси

Подмяна на дисплей и тъч за LG G2 D802

Здравейте, колко ще ми струва подмяната на дисплеят(дисплей+диджитайзър) на LG G2 D802? Купих си преди година този модел телефон от ... Ще съм благодарен ако получа отговор. Благодаря и лек ден.

попитан 2015 май 29 в Смартфони от beBoss
0 гласа
0 отговори

Стъпки за подаване за ремонт на Nokia Lumia 930 в гаранция

Здравейте! Имам проблем с микрофоните на смартфона ми Nokia Lumia 930, който е закупен от Mtel, но на кутията имам етикетче, ... работите с куриерска фирма). Моля за вашето съдействие. Поздрави!

попитан 2016 май 16 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Покрива ли се гаранцията на Nokia Lumia 930 в България?

Имам проблем с микрофоните на телефона. Чрез проверка на IMEI номера показва, че телефона има гаранция в България, но е от Румъния. Най- ... му е Европейска. Какво да правя? Взет е от друг човек.

попитан 2016 март 4 в Смартфони от pikovski (120 точки)
0 гласа
1 отговор
...