Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Колко слота за RAM памет има Asus x552mj

0 гласа
Мой приятел има същият лаптоп и ми каза че е искал да добави още 4GB RAM но когато го е отворил оппппсс само един слот и той вече е зает.
през диспечера на задачи в windows (8.1) в секцията RAM ми пише обща RAM ползваща се и свободна и колко слота имам е там пише (ползвани слотове 1 от 2).
Моля ви пишете ми дали има 2-ри слот и къде се намира.Благодаря ви.
попитан 2016 юли 18 в Лаптопи от milen

1 отговор

0 гласа
Здравейте,

Можете ли да напишете кой е моделът на лаптопа. Някои модели разполагат със свободен слот за RAM памет. Повече информация за инсталиране на RAM модул можете да намерите в ръководството за употреба на лаптопа.

Поздрави,
Екипът на MOST Computers
отговорени 2016 юли 20 от анонимен

Подобни въпроси

Каква RAM памет трябва да купя за да ъпгрейтна лаптоп HP ProBook 4530s

Здравейте! Имам лаптоп HP ProBook 4530s в момента с 3GB RAM DDR3 - 1333 MHz 1.5V. Искам да ъпгрейтна RAM паметта. В сайта на ... компа ми стой цял ден включен и го използвам за работа. Благодаря!

попитан 2016 януари 11 в Лаптопи от Боби
0 гласа
0 отговори

Как да избера подходяща RAM за ъпгрейд на ASUS N56JN

Здравейте, Лаптопа е с два слота. На тях пише 1.5v. Заводски на единия слот има 4GB RAM Samsung със следните характеристики: Memory ... .35. Какво е по-подходящо в случая DDR3L или чиста 1.5v.

попитан 2015 май 19 в Лаптопи от Чочо
0 гласа
1 отговор

Максимална RAM памет на ASUS x54hr ?

Здравейте ! Искам да попитам каква е максималната RAM памет, която може да се сложи на лаптоп ASUS X54HR с Intel Core i3 2350M 2,3 Ghz; Windows 7 Ultimate SP1 64-bit ?

попитан 2016 октомври 18 в Компоненти от анонимен
0 гласа
1 отговор
...