Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

htc one m9 plus

0 гласа
Здравейте, обръщам се към Вас като официален представител на HTC. Преди 4 месеца си купих HTC one m9 plus. Оказа се, че има софтуерен проблем (телефона заспива - не мога да набирам и не никой не може да се свърже с мен. Налага се всеки път да рестартирам и телефона губи всичките си настройки). Изпращах го в магазина за рекламация, върнаха ми го след месец, но няма промяна. От магазина отказват да ми окажат съдействие, искат да им го изпращам отново и отново....n брой пъти. Въпроса ми е дали Вие като официален представител можете да ми съдействате, очевидно телефона не може да бъде поправен и бих желала да бъде заменен с нов, както е указано и в гаранционните условия, като мое право.
Благодаря предварително.
попитан 2016 септември 15 в Технически от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

проблем с htc one m9 plus

Здравейте, обръщам се към Вас като официален представител на HTC. Преди 4 месеца си купих HTC one m9 plus. Оказа се, че ... указано и в гаранционните условия, като мое право. Благодаря предварително.

попитан 2016 септември 15 в Технически от анонимен
0 гласа
1 отговор

Може ли да бъде монтирана батерия от HTC One X plus на HTC One X?

Здравейте! Може ли да бъде монтирана батерия от HTC One X plus на HTC One X? Каква е цената на тази батерия? Каква ще е цената за монтаж? Благодаря!

попитан 2016 юли 12 в Смартфони от Радослав Георгиев
0 гласа
1 отговор

Счупено предпазно стъкло на камерата на HTC One M9+

Здравейте! Обръщам се към Вас като официален представител на HTC. Телефона ми е на близо 4 месеца с оставащи 20 месеца ... в гаранционен сервиз като се запази гаранцията за оставащите 20 месеца?

попитан 2016 май 26 в Смартфони от анонимен
0 гласа
0 отговори
...