Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Как мога да си сменя операционната система?

0 гласа
Здравейте,

По препоръка на ваш сътрудник си взех Asus un303ub-4021T, един от най-скъпите компютри в класа си. Когато го получих, видях, че има инсталиран лицензиран Windows 10, разбира се без офис пакет. Предполагам, че цената на този софтуер е била включена в тази на компютъра, но това не ми се каза, както и че компа ще дойде осакатен с windows. Самата версия на ОС е доста злокачествена, ъпдейтва се самичка, иска ми пари на всеки клик и откровено ми пречи на работата. А аз взех този компютър за работа.

Бих искал да ви върна window-са, компютърът си ми харесва. Интересно е, че в кутията нямах драйвъри за машината... за първи път ми се случва. Хайде да си вземете ОС, да ми предоставите драйвърите и да ми намалите цената за компютъра с това, което без да зная съм платил и откровено ме нервира.

Задължително е да предупреждавате, за инсталиран софтуер! Особено когато нещото струва 2000 лева, не мислете ли?

Моля ви, бързо реагирайте и предложете решение. Изобщо не ме е срам да си търся правата и ще го направя с удивителна скорост.

Поздрави,
Филип Шавов
попитан 2016 септември 15 в Технически от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Как мога да поръчам след като не мога да си направя регистрация?

Добър вечер, искам да поръчам видео карта Sapphire Nitro R7 360 2G GD5 За да го направя това трябва да си направя регистрация, ... към полетата за регистрация.. Как мога да направя поръчката тогава?

попитан 2015 октомври 31 в Общи от alexaguero (120 точки)
0 гласа
0 отговори

как да прехвърля снимките от Nokia206.1 към лаптопа си?

Лаптопа ми е модел DELL.А телефона ми дава съобщение, че паметта е пълна и за нови снимки трябва да освободя тази ... да използувам някаква допълнителна връзка от телефона-модел Нокиа206.1към лаптопа?

попитан 2017 юли 22 в Технически от анонимен
0 гласа
0 отговори

Как мога да отменя само таблета ми да е единственото устройство, от което мога да влизам във вайбър?

Бях отметнала сама и единствено таблета ми да е утройството, което да поддържа вайбър и да мога да го използвам от там. От което последва ... и не мога да вляза във вайбър. Можете ли да ми помогнете ?

попитан 2015 юли 9 в Технически от ladyzone (120 точки)
0 гласа
0 отговори
...