Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Замръзване на екран.

0 гласа
Здравейте!
Днес, докато работих на лаптопа си изведнъж USB мишката спря да работи.Пробвах с тази на лаптопа, след като и тя отказа осъзнах, че нито клавиатурата, нито нищо не работи. Самият компютър блокира, не иска да се изключи, не отговаря на нищо.Зареден е на около 50%, така че не знам до кога ще издържи в това положение.Екранът свети на страницата в Интернет, в която бях...Надявам се поне батерията да падне, за да се изключи.Просто блокира, замръзна...Дали след падането на батерията като го включа ще заработи нормално? Възможно ли е да има някакъв проблем с видео картата? Какво да правя?
попитан 2016 септември 19 в Лаптопи от Добрена

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Смяна на екран на LG Nexus 5X

Здравейте, Имам телефон LG Nexus 5X. От LG България ме насочиха към вас за сервиз. Имам проблем с дисплея на телефона, ... дисплея на телефона, и колко би струвало това? Благодаря предварително.

попитан 2016 април 1 в Смартфони от Mihail Ivanchev
0 гласа
1 отговор

Относно дисплея на ASUS K550LNV-XX384D i7-4510U

http://most.bg/laptopi/asus/asus-k550lnv-xx384d.html Здравейте, Интересува ме дали наистина дисплея на този модел е матов. В ... гланцов. Моля да потвърдите какъв е точния тип дисплей. Благодаря!

попитан 2014 декември 31 в Лаптопи от Stanimir
0 гласа
0 отговори

Предлагане на монитор ASUS PB279Q

Здравейте, Искам да попитам дали ще предлагате монитора ASUS PB279Q при Вас? Евнтуално кога се очаква и на каква цена?

попитан 2015 април 8 в Компютри от анонимен
0 гласа
0 отговори
...