Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Десктоп компютър ASUS, Essentio CM6650 - Видео карта

0 гласа
Може ли малко повече информация за Видео картата
на предлаганият от Вас Десктоп компютър
ASUS, Essentio CM6650.

Интересува ме по подробна информация за Видео картата
GeForce GT430 1G
колко -bit е версията на GeForce GT430 1G
Видеопамет:GDDR3 или GDDR5
Консумация: Watt
попитан 2014 май 11 в Компютри от анонимен

1 отговор

0 гласа
Здравей, по принцип в сайта на енвидия показват винаги възможни варианти за даден чипсет както например гт 630 я има и я посочват в сайта им че е във вариант GDDR3 и Gddr5, а за модела 430 посочват единствено GDDR3 така че не би трябвало да има GDDR5 от този модел, консумацията я дават макс 49 вата само за картата а като цяло захранване препоръчват 300 ватово, и също единствено 128 бита вариант е посочен
отговорени 2014 май 13 от Свилен

Подобни въпроси

Видео карта ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5, 2GB, GDDR5 Колко W иска и ще ми стигнат ли 500W

Здравейте моя вапрос е колко W ми трябват и ще ми стигнат ли 500 W и ако не стигат какво захранване трябва да си зема колко W ... тази видео карта Видео карта ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5, 2GB, GDDR5

попитан 2015 септември 27 в Компютри от AlienBG (180 точки)
0 гласа
0 отговори

Видео карта за настолен компютър

Здравейте бих искал да питам относно смяна на видео карта.Разполагам с процесорfx6100 6 core дъно gtgabyte 12gb ram ggr3 1600 и ... ще работи само на 8 .Предварително благодаря за отделеното време.

попитан 2016 юни 21 в Технически от анонимен
0 гласа
0 отговори

Ще се признае ли гаранция на видео карта ако липсва кутия ?

Има ли шанс да се признае гаранция на видео карта в случай, че кутията липсва, но имам гаранционна карта, диска с драйверите и книжките?

попитан 2014 ноември 21 в Компютри от Стелиан
0 гласа
1 отговор
...