Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

I7 7700k, чипсет Z270, Intel Optane и Windows 7

0 гласа
Здравейте,
Ще си сглобявам изцяло нов компютър и бих искал да актуален по-дълго време, но пък Windows 10 изобщо не ми допада като интерфейс. Имах намерение да си взема I7 6700к, но се изкушавам от възможностите на Intel Optane технологията /към момента не мога да се възползвам от нея, но по-късно предполагам, че бих ъпгрейдвал/.

След няколко дневно търсене из интернет, информацията, която намирам за съвместимостта на новите процесори на Интел с Windows 7 е противоречива. Някой потребители не отчитат проблем, други само с вградената видеокарта, а трети споделят за нестабилност на цялата система. Какво е официалното становище на Интел към момента?
/съжалявам, може би са го написали, но не ползвам английски.

Предварително благодаря.
попитан 2017 февруари 24 в Компоненти от Апостол Апостолов

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Дъна на Asus и AsRock с H87 чипсет - наличност

Очаква ли се наличност на дъна с чипсет H87 на Asus и AsRock, и конкретно ме интересуват моделите Asus H87-PRO и AsRock H87 PRO4 (последното беше налично довчера)? В какъв срок?

попитан 2014 юни 14 в Компоненти от анонимен
0 гласа
1 отговор

Windows 7 нов

Продавате ли WIndows 7 Димитър

попитан 2015 декември 22 в Компоненти от анонимен
0 гласа
1 отговор

Видео карта AMD socket FM2 съвместимост с Intel дъно и cpu

Искам да сменя дъното и процесора на копютара си. Имам видео карта AMD r9 280x. Предпочитам интелска конфигурация обаче, защото се ... . Предложете ми, моля, съвместим Intel сокет с тази карта.

попитан 2015 август 30 в Компоненти от анонимен
0 гласа
0 отговори
...