Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Интересува ме дали монитора има говорители (дали наистина има audio-in на гърба) или само out

0 гласа
Здравейте,

Поръчах такъв монитор (http://most.bg/monitori/27-lg-27mp68vq-p.html) от друг доставчик и макар модела да отговаря (LG 27MP68VQ-P) монитора дойде без колони (и без audio-in на задния панел). При вас в описанието няма говорители, но има описан Audio-In.
На сайта на LG за този модел е показано че има VGA, 2xHDMI & Audio-In & Audio-Out, а аз получих този модел с VGA, DVI, HDMI & Audio-Out.

Понеже предполагам ще се наложи да върна вече поръчания от мен, искам да знам дали този при вас има наистина Audio-In & Високоговорители?
попитан 2017 април 25 в Технически от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Интересува ме дали ще има доставка на BENQ монитор, модел BenQ GW2765HT.

Здравейте, Интересува ме дали ще има доставка на BENQ монитор, модел BenQ GW2765HT. Благодаря!

попитан 2015 февруари 9 в Компоненти от анонимен
0 гласа
0 отговори

Дали/кога ще имате монитора на ASUS - PG278Q?

Здравейте, Интересува ме дали/кога ще имате новият монитор на ASUS - RoG Swift PG278Q. Доколкото разбирам вече се продава в Европа. Дали скоро ще го има и у нас? Мерси.

попитан 2014 август 1 в Компоненти от Ясен
+1 глас
5 отговори

наличност: на склад, значи ли в магазина или се чака за доставка?

Интересува ме монитор за който пише, че е наличен в склада. Въпросът ми е, дали е в магазина, за да го видя или се поръчва и се изчаква доставка?

попитан 2016 декември 6 в Общи от Валентина
0 гласа
0 отговори
...