Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Наличност на конектор/кабел между SATA (2.5'' HDD) и 20 пинов за дънна платка, лаптоп HP DV7.

0 гласа
Здравейте,

Бих искал да попитам дали имате в наличност следната част за лаптоп HP Pavilion DV7 3080CA - става дума за кабел/конектор между SATA 3 (понеже е за лаптоп, той включва също захранване) и 20 pin connector към дънната платка. В лаптопа има място за втори диск, но ми липсва този кабел.

Сериен номер на лаптоп: 4CA9422FYP
Продуктов номер на лаптоп: VM 197UAR/ABA или VM 197UAR#ABA (символът преди "ABA" не се чете добре)

Ако е възможно, напишете ми дали имате в наличност този кабел, цената му и ако трябва да се поръчва, какъв е срокът за доставка.
Става дума за София.

Благодаря
попитан 2017 май 22 в Компоненти от HP DV7 SATA to 20pin

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Продавате ли slimline sata to sata adapters or cables?

Продавате ли кабели или адаптери slimline sata to sata? Целта е да се върже CD-ROM от лаптоп към дъно на PC.

попитан 2017 февруари 1 в Общи от анонимен
0 гласа
0 отговори

Мога ли да печатам като свържа с USB кабел Samsung Galaxy Grand на принтер HP Deskjet Ink Advanced 1515

Как мога да свържа двете устройства и да печатам безда използвам компютър?

попитан 2014 декември 4 в Принтери от Marina Ivanova
0 гласа
1 отговор

Съвместими ли са дънна платка с за AMD и видео карта ASUS GTX750TI

Въпроса ми е следния искам да си сглобя конфигурация и искам да съм сигурен ,че дънна платка ASROCK FM2A88M Extreme4+ поддържа ... ? Ще бъда много благодарен ако някой ми даде категоричен отговор.

попитан 2014 декември 1 в Компоненти от анонимен
0 гласа
0 отговори
...