Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Отказан ремонт на lg g4 заради механично увреден след удари без да кажете какво му е ????

0 гласа
Получих отказ от ваша страна заради няколко драскотини от испускане на тел.а без да ми се каже какво му е как разбрахте че е от испускане като неиска да се включи изобщо след като беше на зарядно.мисля че не е сериозно да платя над 1000 лв. Номера на рекламацията е 880494 И за 1 год тел да е в кофата мисля че ще си потърся правата където трябва
попитан 2017 май 22 в Смартфони от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Разкодиране на LG G4

Здравейте, искам да попитам дали може да разкодирате LG G4, който е от САЩ и е на T-mobile. Ако да колко ще струва. Благодаря Ви.

попитан 2016 август 26 в Смартфони от анонимен
0 гласа
0 отговори

Проблем след ремонт на LG 40

След ремонт при вас, вече не мога да присвоявам снимки към контактите в телефона. Дава ми съобщение, че редакциите не могат да ... имам достъп до цялата памет или нещо се е "изгубило"?

попитан 2015 ноември 19 в Смартфони от анонимен
0 гласа
0 отговори

Здравейте,искам да попитам дали можете да доставите asus ZenFone 2 ZE550ML и каква ще му е цената? Благодаря!

Не виждам посоченият от мен модел във вашият магазин.Има само по скъпата версия ZenFone 2 ZE551ML,а бих искала да го закупя от надежден магазин.

попитан 2015 август 12 в Смартфони от анонимен
0 гласа
0 отговори
...