Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

как да прехвърля снимките от Nokia206.1 към лаптопа си?

0 гласа
Лаптопа ми е модел DELL.А телефона ми дава съобщение, че паметта е пълна и за нови снимки трябва да освободя тази памет.Как да стане това без да изтривам направените снимки?
Трябва ли да използувам някаква допълнителна връзка от телефона-модел Нокиа206.1към лаптопа?
попитан 22 юли в Технически от анонимен

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Искам да поръчам дънна платка от тях но във вашия сайт я няма? как може да се поръча към производителя.

Дънната платка искам да бъде със сокет 775 (Интел), да поддържа ДДР2 памет 800 мегахерца. 2 слота. Чипсета трябва да бъде ... ми предложите такава (чисто нова) на други производители, няма проблем.

попитан 2016 юли 18 в Компоненти от Kalin
0 гласа
0 отговори

Искам да разбера как да подам официално оппакване към сервизните услуги, които предлагате.

Притежавам смартфон HTC One, който не желае да работи правилно откакто бе оставен на сервиз при вас. Искам да знам как ... оплакване, тъй като обслужването, което получих е силно неприемливо.

попитан 2014 декември 10 в Технически от Деяна
0 гласа
3 отговори

Как мога да си сменя операционната система?

Здравейте, По препоръка на ваш сътрудник си взех Asus un303ub-4021T, един от най-скъпите компютри в класа си. Когато го получих ... и ще го направя с удивителна скорост. Поздрави, Филип Шавов

попитан 2016 септември 15 в Технически от анонимен
0 гласа
0 отговори
...