Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Защо не функционира wi - fi на модел HP Pavilion 15-p053eu.

0 гласа
Закупих Лаптоп HP Pavilion 15-p053eu от Техномаркет в гр. Русе и след инсталация обхвата на безжичната връзка в стаята с рутера е една черта. От магазина бяха любезни да пробваме друг, но положението беше същото. Ще съм ви благодарен, ако ме осветлите за идеята на инженерите в HP, да конструират модел лаптор работещ само с кабел за интернет. Ще ви бъда благодарен да ми отговорите, защото вече четвърти ден ходя по мъките и обикалям из фирмите за инсталация, а резултат няма.
попитан 2014 септември 12 в Технически от анонимен

1 отговор

0 гласа
Здравейте,

Има малка вероятност да има несъвместимост с рутера. Вижте дали при други рутери е така.
Нормално е да "виждате" рутера на съседа. Ако не виждате никакви други мрежи или те са много слаби поискайте подмяна на устройството или връщане на парите.
отговорени 2014 септември 14 от анонимен

Подобни въпроси

Възможен проблем с батерията и Wi-fi на HTC One X

Здравейте! Имам телефон HTC One X, който ме съмнява, че има проблем с батерията, понеже пада за по-малко от ден, а телефона ... и сама да ви го изпратя на посочен адрес заедно с гаранционната карта?

попитан 2014 април 7 в Смартфони от анонимен
0 гласа
1 отговор

Искам да добавя в количката си монитор монитор HP Compaq LA2006x, 20", LED Backlit LCD, a не ми е разрешено ? Защо?

В кошницата си имам заявка - 2 лаптопа + десктоп + 2 проектора. Искам монитора да бъде също от вашата фирма, но има подсказка, че ... МГ. Моля да уточним с вас монитора, за да оформя цялата покупка?

попитан 2014 декември 17 в Компютри от анонимен
0 гласа
1 отговор
...