Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Артефакти по гаранционна видео карта HD7950

0 гласа
Здравейте, взех въпросната карта с оставаща гаранция до средата на 2015г. и днес забелязах, че има доста артефакти по време на игри. Въпроса ми е дали картата подлежи на смяна или има възможност гаранцията да отпадне поради неправилна употреба (оувърклок) от предишният собственик?
попитан 2014 ноември 18 в Компютри от Paco_Taco

2 отговори

0 гласа
Какви са тези артефакти?
Колкото до въпроса ти, порових се из нета и открих, че няма ли външни белези по картата печелиш обслужване.
отговорени 2014 ноември 21 от анонимен
0 гласа
Здравейте,

Най - добре е да донесете видео картата с гаранционните документи в сервиза. След диагностиката от сервизен техник , ако е открит проблем и са спазени гаранционните условия , продуктът ще бъде обслужен гаранционно.

Лек и успешен ден!

Сервизен Център "Мост Компщтърс"
отговорени 2014 ноември 25 от анонимен

Подобни въпроси

Видео карта ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5, 2GB, GDDR5 Колко W иска и ще ми стигнат ли 500W

Здравейте моя вапрос е колко W ми трябват и ще ми стигнат ли 500 W и ако не стигат какво захранване трябва да си зема колко W ... тази видео карта Видео карта ASUS STRIX-GTX750TI-OC-2GD5, 2GB, GDDR5

попитан 2015 септември 27 в Компютри от AlienBG (180 точки)
0 гласа
0 отговори

Ще се признае ли гаранция на видео карта ако липсва кутия ?

Има ли шанс да се признае гаранция на видео карта в случай, че кутията липсва, но имам гаранционна карта, диска с драйверите и книжките?

попитан 2014 ноември 21 в Компютри от Стелиан
0 гласа
1 отговор

Десктоп компютър ASUS, Essentio CM6650 - Видео карта

Може ли малко повече информация за Видео картата на предлаганият от Вас Десктоп компютър ASUS, Essentio CM6650. Интересува ме по ... на GeForce GT430 1G Видеопамет:GDDR3 или GDDR5 Консумация: Watt

попитан 2014 май 11 в Компютри от анонимен
0 гласа
1 отговор
...