Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

имам проблем с телефона си дава постояно грешка

0 гласа
здравейте псах на LG ( http://www.lg.com/bg ) и те казаха на вас да пиша за проблема си. ( В случай че не можете да се справите с проблема, моля, обърнете се за съдействие към нашия оторизиран сервизен партньор Мост Компютърс )

те ме посаветваха: Предлагаме Ви да отстраните проблема с връщане на фабричните настройки от изключено състояние на телефона, т. нар. Hard reset, натискайки едновременно и продължително бутона Power и бутона за намаляне на звука. След появата на LG лого, освободете Power бутона и натиснет отново до появата на меню за Hard reset. но това нестава неможе да се получи заради грешката

имам телефон LG d686  и след Update се рестартира и не иска да се включи постояно се рестартирва и дава error : boot certification verification (-1)
попитан 2015 ноември 1 в Технически от ivo

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Здравейте иам проблем с плотера. Постоянно ни дава usb read error. сменихме няколко кабела

Лощото е че отново прекъсва преинталирахме цялата система и пак нищо. Някакви идеи как да разрешим проблема си?

попитан 2015 декември 8 в Принтери от Вики
0 гласа
1 отговор

Имам проблем с печатенето на снимки , дали може да се оправи?

Закупих мфу CANON PIXMA MG 2450. Когато отпечатва снимки от едната страна бялото поле е 15-17 мм. Може ли да се направи белите полета от всички страни да са еднакви?

попитан 2016 ноември 7 в Технически от анонимен
0 гласа
0 отговори

Имам проблем със свързването на таблета ми с интернет!

Здравейте, понеже таблета (FOXSKY T71GS) ми засичаше още в самото начало, а аз като много ''разбираща'' реших сама да го оправя. ... и телефона ми са също към тази мрежа и нямам никакви проблеми.

попитан 2015 януари 18 в Таблети от анонимен
0 гласа
1 отговор
...