Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Ремонт или преинсталация?

0 гласа
Здравейте,

Лаптопа ми, който все още е в гаранция (закупен от Технополис) забива. Става въпрос за ASUS X550L. Пускайки филм, картината замръзва, звукът продължава, опитвайки се да махна прозореца забива целия лаптоп. Понякога ми се случва да зарежда по-бавно от обичайното. Въпросът ми е дали е софтуерно, защото на два пъти ми изписа, че Microsoft е спрял. (С Windows 8.1 съм) Имам съмнения, че загрява, въпреки, че не е топъл, уж е с Ice Cold, направих тест на видеокартата с Geeks3D FunMark и ми изписва 38C min - 68C max температура.

intel CORE i7
NVIDIA GEFORCE 840m
6GB

Надявам се да получа отговор, за да знам дали да ви го изпращам за ремонт.
попитан 2016 януари 7 в Технически от Десислава

1 отговор

0 гласа
Здравейте,

Препоръчително е да го изпратите за диагностика в наш севиз.Информация за най-близкия до вас сервиз можете да получите на тел. 0700 144 11.

Поздрави,
Екипът на MOST Computers
отговорени 2016 януари 7 от анонимен

Подобни въпроси

Въпрос, свързан с таблет оставен за ремонт?

Здравейте. На 29.7 оставих таблет Рево за ремонт в ПИК Бургас. Искам да попитам до къде стигнаха нещата с него. Номер на ремонт 3894, а серийният номер на таблета е 357518060063369

попитан 2016 август 9 в Технически от Красимир
0 гласа
0 отговори

Извършвате ли ремонт на колони Creative?

Здравейте, видях на сайта Ви, че сте официален дистрибутор на Creative за България. Затова бих желал да попитам ремонтирате ли ... се включат, най-вероятно нещо е изгоряло. Благодаря предварително!

попитан 2015 юни 7 в Технически от Станислав
0 гласа
0 отговори

Зарядно за AsusG74SX

Искам да питам дали има във сервиза или някой човек да продава защото мойто се счупи

попитан 2016 ноември 30 в Лаптопи от анонимен
0 гласа
0 отговори
...