Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Каква RAM памет трябва да купя за да ъпгрейтна лаптоп HP ProBook 4530s

0 гласа
Здравейте!
Имам лаптоп HP ProBook 4530s в момента с 3GB RAM DDR3 - 1333 MHz 1.5V.
Искам да ъпгрейтна RAM паметта. В сайта на HP дават като максимум 8GB.
Въпрос 1 - Ако в единия слот оставя 2GB и в другия сложа 8GB ще ги разпознае ли и 10-те GB или не? Ако ги разпознае може ли да имам някакъв проблем на по-късен етап?
Въпрос 2 - Ако мога единствено да сложа 2 плочки по 4GB каква да бъде паметта? Т.е на колко MHz да купя, DDR3 само или DDR3L също и на колко волта да бъдат?
Въпрос 3 - Предложете ми марка и модел. Не търся супер високи скорости, а по-скоро стабилна работа, защото компа ми стой цял ден включен и го използвам за работа.
Благодаря!
попитан 2016 януари 11 в Лаптопи от Боби

Вашият отговор

Име, което ще бъде показвано за Вас (не е задължително)
Конфиденциалност: този е-майл адрес ще бъде ползван само за изпращане на тези нотификации.
Код за проверка срещу спам:

За да избегнете тази проверка в бъдеще, моля влезте или се регистрирайте.

Подобни въпроси

Максимална RAM памет на ASUS x54hr ?

Здравейте ! Искам да попитам каква е максималната RAM памет, която може да се сложи на лаптоп ASUS X54HR с Intel Core i3 2350M 2,3 Ghz; Windows 7 Ultimate SP1 64-bit ?

попитан 2016 октомври 18 в Компоненти от анонимен
0 гласа
1 отговор

RAM за лаптоп тошиба Satellite L Series L505-ES5015

Здравейте, Трърся РАМ памет със следните характеристики ( или подобна ): 4GB Integral DDR3 SO-DIMM 1066MHz (PC3-8500) laptop memory ... Въпроса ми е дали имате подходяща РАМ за тази цел. Благодаря!

попитан 2015 май 2 в Лаптопи от Радостин Илиев
0 гласа
0 отговори

Как да избера подходяща RAM за ъпгрейд на ASUS N56JN

Здравейте, Лаптопа е с два слота. На тях пише 1.5v. Заводски на единия слот има 4GB RAM Samsung със следните характеристики: Memory ... .35. Какво е по-подходящо в случая DDR3L или чиста 1.5v.

попитан 2015 май 19 в Лаптопи от Чочо
0 гласа
1 отговор
...