Всичко за компютри, компоненти, лаптопи, сървъри, принтери, консумативи

Close Sidebar

Последни въпроси

Разлики тауър-рак?

Какви са основните разлики между тауър и рак сървърите?

попитан 2014 март 10 в Сървъри от анонимен
0 гласа
1 отговор

Кой SSD диск да избера?

Здравейте, Колебая се кой SSD диск да избера за лаптопа си. Спрял съм се на Kinston V300 120 Gb. Не е най- ... бъде спъвано от бавния контролер. Благодаря за Вашите отговори предварително :)

попитан 2014 март 10 в Компоненти от peter
0 гласа
1 отговор

Кой може да ми направи сайт като този на most.bg

Опитах много платформи, похарчих маса пари по webdizain фирми и все още нямам завършен електронен магазин.Искам нещо подобно на most.bg ... за работа. Ще съм много благодарен ако някой сподели опит.

попитан 2014 март 9 в Общи от анонимен
0 гласа
2 отговори

Как оценявате компютърния бизнес днес?

Забелязвам, че Мост е най-старата фирма за компютри в България. Почти 25 години. Аз самият нямам толкова, но правя опити да ... изкарват лесно. Как вижда Мост бъдещето на една малка фирма днес?

попитан 2014 март 9 в Общи от Даниел
0 гласа
1 отговор

Къде изчезна конфигуратора?

От 10 години позвам конфигуратора на мост и изведнъж хоп и го няма. Как да си смятам компютрите сега?

попитан 2014 март 8 в Общи от анонимен
+1 глас
2 отговори

Търсачката ви дава повече резултати

Поздравления за новия сайт и за този форум. Смятам, че ще е много полезен. Сайта ви работи много добре и бързо. Добре е да ... че няма, а в същност имате много такива, но сте гикръстили ноутбуци.

0 гласа
1 отговор

Препоръчайте качествен лаптоп

Браво за идеята да направите този форум! Виждам, че съм един от първите, които ще питат и се надявам някой да помогне. Въпроса ми е ... з акоето, но това не ми помага да избера. Благодаря! Павел

попитан 2014 март 8 в Лаптопи от Павел
0 гласа
1 отговор

Ценоразпис за дилъри?

Здравейте! Имам желание да стана ваш дилър.Регистрирах се в сайта добавих и булстат ,както се изисква.Обаче не мога да намеря ... ви листи за дилъри. Бихте ли ме насочили? Благодаря предварително.

0 гласа
2 отговори

Препоръчайте подходящ подарък за 8ми Март

Виждам, че имате много интересни джажди, препоръчайте нещо не много скъпо, но интересно, което става за подарък за гаджето?

попитан 2014 март 7 в Общи от анонимен
0 гласа
2 отговори

Добре дошли в Most Computers - Въпроси и отговори

Добре дошли в Most Computers - Въпроси и отговори!! Тук можете да задавате въпроси и да намирате отговори на всякакви теми, свързани с компютърна техника, поддръжка, нови модели и т.н.

попитан 2014 март 7 в Общи от admin (410 точки)
0 гласа
1 отговор
...